جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 218
» آخرین کاربر: PPSSupport
» موضوعات انجمن: 85
» ارسالهای انجمن: 95

آمار کامل

کاربران حاضر
ما یک کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 1 مهمان

آخرین موضوعات
صنعت چاپ ایران و چشم اندا...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: فلکسو گرافی
20-05-2018, 05:07 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 354
XEvil 4 bypass Google ReC...
انجمن: کامپیوتر
آخرین‌ارسال: JanetFek
19-05-2018, 11:18 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 525
Breaking ReCaptcha2 helps...
انجمن: کامپیوتر
آخرین‌ارسال: JanetFek
18-05-2018, 05:58 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 2,294
How to earn money with ca...
انجمن: کامپیوتر
آخرین‌ارسال: JanetFek
14-05-2018, 04:50 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,271
XEvil 4.0 + any SEO/SMM s...
انجمن: کامپیوتر
آخرین‌ارسال: JanetFek
13-05-2018, 04:31 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 743
Unlimited time management...
انجمن: کامپیوتر
آخرین‌ارسال: WilliamslLor
12-05-2018, 07:56 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 761
Breaking ReCaptcha2 helps...
انجمن: کامپیوتر
آخرین‌ارسال: JanetFek
12-05-2018, 02:40 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 727
https rucaptcha com
انجمن: کامپیوتر
آخرین‌ارسال: JanetFek
11-05-2018, 12:08 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 745
look there budget viagra
انجمن: آتلیه عکاسی
آخرین‌ارسال: IngaRoand
10-05-2018, 11:15 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 616
Wwe no mercy 2005
انجمن: کامپیوتر
آخرین‌ارسال: WilliamslLor
10-05-2018, 07:47 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 831

 
  صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
ارسال‌شده توسط: فلکسو گرافی - 20-05-2018, 05:07 AM - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون‌پاسخ

صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
صنعت چاپ ایران، از نگاه ارایه دانش های تخصصی، موقعیت استراتژیک کشور و سایر عوامل انسانی و اقتصادی و قابلیت های موجود، از پتانسیل های بسیار بالایی برای ارتقای وضعیت خود برخوردار است، وضعیت فعلی ایران ناشی از فاکتورهای متعددی است که برخی از آنها به صورت مقطعی و برخی دیگر از نوع دلایل بنیادی هستند.
قابلیت های ایران برای تبدیل شدن به قطب تولید محصولات چاپی در منطقه را می توان چنین برشمرد :
۱-  تنوع اقلیمی:  ایران از تنوع اقلیمی بی نظیری برای تولید اقتصادی و با کیفیت انواع محصولات چاپی را داراست.
۲- نیروی کار ارزان و فراوان : ایران تقریبا جوان ترین کشور دنیاست و این نیروی کار جوان و ارزان نسبت به کشورهای پیشرو در امر محصولات چاپی مزیتی برای توسعه این بخش محسوب می شود.
۳-  وجود روزهای فراوان آفتابی و تعداد روزهای ابری کم:  نور از مهم ترین نیازهای کسب و کار است است خوشبختانه در ایران به دلیل شدت تابش مطلوب و روزهای آفتابی بالا مشکل چندانی از نظر نور وجود ندارد و همین موضوع بسیاری از هزینه ها را پایین می آورد.
۴-  وجود انرژی فسیلی فراوان و ارزان قیمت : ایران از نظر ذخایر هم از نظر ذخایر نفتی و هم گازی مقام دوم جهان را داراست. از سوی دیگر محصولات چاپی نیاز مبرم به سوخت ارزان برای تولید و حمل و نقل دارند و تفاوت فاحشی را در قیمت تمام شده ایجاد می کنند که این مزیت در صورت استفاده درست. افزایش حضور جهانی و صادرات ایران را در پی خواهد داشت. گفتنی است که هزینه های سوخت و نیروی انسانی به تنهایی حدود ۷۰ درصد کل هزینه های جاری تولید را در کشورهایی نظیر هلند به خود اختصاص می دهند.
۵- نزدیکی ایران به بازارهای بزرگ مصرفی جهان:  کشورهای عربی همسایه و حوزه خلیج، کشورهای تازه استقلال یافته، روسیه و اروپا از مراکز مهم مصرف به شمار می روند که مرکزیت ایران می تواند مزیت بزرگی محسوب شود. در بازارهای آینده این محصولات می تواند برای ایران که نزدیک ترین تولیدکننده به این بازار است مزیت بزرگی باشد.
۶- وجود جمعیت ۸۰ میلیونی ایران و با احتساب بازارهای همسایه به عدد  ۳۰۰ میلیون می رسد.
۷- امنیت سیاسی بالا در مقایسه با دیگر مکان های سرمایه گذاری.
۸- تغییر نگاه دولت جدید به مسایل سرمایه گذاری خارجی در کشور.
و هم اکنون در سایه تحولات سیاسی داخلی و بین المللی نشانه های مثبتی برای اقتصاد کشور و به تبع آن صنعت چاپ ایران پیش بینی می شود. خوشبختانه چشم اندازهای پیش روی صنعت چاپ، نوید بخش افق های تازه ای است و بازارهای بالقوه بسیاری در برابر این صنعت گشوده شده است که از آن جمله می توان به حوزه وسیع بازار صنایع چاپ و بسته بندی در منطقه و داخل ایران اشاره کرد.
کارشناسان این حوزه در ایران معتقدند یکی از وجوه و بخش های بزرگ صنعت چاپ در دنیای مدرن مربوط به صنایع بسته بندی است و سیاست گذاری ها دروراستای توسعه فعالیت های گسترده در این بخش حکایت از اهمیت این حوزه دارد. چرا که یکی از مهمترین شاخصهای رشد و توسعه اقتصاد هر کشور میزان رشد صنعت چاپ و بسته بندی آن است.
خوشبختانه با تحولاتی که پس از توافق تاریخی ژنو روی داد، هم اکنون طرف های اروپایی وآسیایی به شکل بهتری جوابگوی طرف های ایرانی خود هستند و زمینه های مثبتی برای گسترش همکاری هایی متقابل در حال شکل گیری است و فرصتی طلایی برای مذاکره و گفتگو با متولیان بخش خصوصی و نهادهای نظارتی ایران بوجود آورده است و متولیان ایرانی این صنعت مشتاقانه پذیرای سرمایه گذاران خارجی در بخش های مختلف چاپ و به خصوص در صنعت بسته بندی اند.
با توسعه سطح توافق های ایران با کشورهای مختلف به خصوص در حوزه صنایع، حمل و نقل، نفت و انرژی، توریسم، بانک و بورس، کشتیرانی و... جامعه کسب و کار ایران به شدت نیازمند استفاده از خدمات چاپ و بسته بندی در سطح بزرگی است که در اینجاست که اگر سرمایه گذاران خارجی بتوانند در شرایط کنونی دست به کار شوند و قراردادهای اقتصادی را در زمینه سرمایه گذاری حوزه چاپ و بسته بندی را با ایرانیان به امضا برسانند. مطمئن باشند که سود هنگفتی را در این راه بدست خواهند آورد و توامان با شکوفا شدن صنایع بسته بندی، تعداد قابل توجهی شغل جدید ایجاد شده و سرمایه گذارهای خارجی آمادگی خواهند داشت با آوردن تکنولوژی پیشرفته صنایع چاپ و گرافیک در توسعه صنعت چاپ ایران همکاری و شرکت فعال داشته باشند.
تولید پلیت های CTP ، تولید مرکب های چاپ با کیفیت بالا، تولید انواع کاغذ، مقوا و ورق های کارتنی از صنایع جانبی خواهند بود که با توسعه صنعت چاپ رونق خواهند گرفت که خود عامل اشتغال و توسعه خواهند شد.
بهره گیری از سرمایه گذاری و فن آوری های پیشرفته و تجربه های ارزشمند در تولید و صادرات موجب می شود بهترین کیفیت چاپ با حداقل قیمت تمام شده در ایران قابل تولید شود و عملا، علاوه بر پوشش نیازهای فراوان داخلی امکان صادرات محصولات چاپی به کشورهای خارجی نیز فراهم می شود. بدین ترتیب می توان پیشرفت منظم و پایدار بازار چاپ ایران را انتظار داشت که امری حتمی است که تحقق می یابد.
البته در این عرصه کاستی های مهمی نیز وجود دارد که به عنوان چالش های عمده صنعت چاپ ایران مطرح است. برای مثال بخش عمده ای از چاپخانه های ایران با تجهیزات قدیمی و در چهار چوب و فضای دولتی اقدام به چاپ می کنند که در نتیجه تولید آن ها با مشکلات کیفی مواجه بوده و قیمت تمام شده آن ها به هیچ وجه قابل رقابت نیست.
بنابراین برای باقی ماندن در کوران رقابت های بین بخشی و بین المللی لازم است که با درک اهمیت و نقش بلامنازع فن آوری های نوین در طراحی، تولید و عرضه محصولات و خدمات مختلف فرهنگی و هنری و افزایش بهره وری و شکوفا کردن ظرفیت های قوی نیروی انسانی و ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه صنعت چاپ، در زمینه نوسازی شبکه چاپخانه های کشور و به کارگیری سخت افزارها و نرم افزارهای مدرن امروزی در این شبکه اقدام کرد و نباید فراموش کرد که صنعت چاپ و صنایع وابسته نقش مهمی در مبادلات بین المللی ایفا می کند. از بسته های کالاها گرفته تا چاپ لیبل، چاپ کتاب، چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور و چاپ جعبه و مطبوعات، انواع و اقسام لفاف و بسته بندی کالاها، تابلوها و استند تبلیغاتی و  پوسترهای تبلیغاتی، چاپ صنعتی و... از جمله این کارکرد است.
در دنیای تولید و تجارت امروز هیچ یک از محصولات صنعتی و تولیدی، از خدمات و تولیدات صنایع چاپ بی نیاز نیستند و برای نفوذپذیری محصولات تولیدی یک کشور در بازار داخلی و بازارهای جهانی، صنایع چاپ پیشرفته کشورها نقش بسیار عمده ای در معرفی توانمندی های تولید و تجارت هر یک از کشورها ایفا می کنند.
در حال حاضر تولید محتویات نفیس و اثرگذار به علت ضعف امکانات و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری، در اختیار کشورهای دیگری مانند چین و ترکیه قرار گرفته است و همین مساله سرمایه گذاری های بین المللی را به جای ورود به ایران به کشورهای فوق سوق می دهد و این فرایند یکی دیگر از چالش های جدی صنعت چاپ ایران به شمار می رود.
دستیابی ایران به مقام نخست منطقه در افق چشم انداز، نیازمند توسعه همه جانبه صنعت چاپ، ایجاد زیرساخت های لازم، آموزش نیروی انسانی، بازسازی و نوسازی صنایع چاپ، بسترسازی های قانونی و حقوقی برای حضور بیشتر در بازارهای بین المللی است و حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی در این بخش است. این همه نیازمند عزم ملی و ایفای نقش فعال همه مدیران و دست اندرکاران موثر و مرتبط کشور است.
قدر مسلم این که صنعت چاپ می تواند گام های شتابانی را به سوی توسعه بردارد. به این منظور توجه به مواردی چون سرمایه گذاری در انتقال پیشرفته ترین تکنولوژی چاپ افست، چاپ فلکسو و چاپ دیجیتال، آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی چاپ برای بهره برداری کامل از تکنولوژی خریداری شده، تحقق سالیانه ۳ میلیارد دلار گردش مالی صنعت چاپ ایران در آینده با پوشش نیازهای داخلی و نیاز کشورهای پیرامونی با تاکید بر چاپ بسته بندی و چاپ لیبل، چاپ دیجیتال، کتاب و نشریات و بالاخره فروش دانش فنی به کشورهای منطقه راهگشا خواهد بود.
ضرورت ایجاد و گسترش سرمایه گذاری در حوزه چاپ و بسته بندی از طرف سرمایه گذاران برگ برنده ای است که نیاز به هوشیاری و درایت در این مقطع از زمان دارد که هر شخص یا شرکتی با شم بازار خود می تواند آن را دریافت و در راه آن قدم اصلی را بردارد.
منبع : چاپ و نشر

چاپ این بخش

  XEvil 4 bypass Google ReCaptcha!
ارسال‌شده توسط: JanetFek - 19-05-2018, 11:18 PM - انجمن: کامپیوتر - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for breaking any Captcha

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can bypass more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
How to solve Recaptcha-2, Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that, XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!, Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that
ReCaptcha, HOT: programmers bypass Google ReCaptcha-3!, ReCaptcha-3 beta BROKEN!, How to earn money with captchas bypass: it's very easy!

چاپ این بخش

  Breaking ReCaptcha2 helps to earn BITCOINS
ارسال‌شده توسط: JanetFek - 18-05-2018, 05:58 PM - انجمن: کامپیوتر - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for SEO/SMM

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can solve more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
drupal captchaAnti-ReCaptcha software: XEvil 4.0, ReCaptcha-3 beta BROKEN!?, Breaking ReCaptcha2 helps to earn CRYPTO-CURRENCY, Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that
google captchaantigate checker, Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that, This program can bypass ANY captchas, including Google ReCaptcha-2, How to break ReCaptcha

چاپ این بخش

  How to earn money with captchas bypass: it's very easy!
ارسال‌شده توسط: JanetFek - 14-05-2018, 04:50 PM - انجمن: کامپیوتر - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for breaking any Captcha

captcha online, Google ReCaptcha2 BROKEN!, That is why Bitcoin crashed..., Alarm! Hackers break Google ReCaptcha-2!

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can break more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
ocr captchaanti captcha com, That is why Bitcoin crashed..., This application can bypass ANY captchas, including Google ReCaptcha-2, Rusland hackers solve ReCaptcha 2!

چاپ این بخش

  XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!
ارسال‌شده توسط: JanetFek - 13-05-2018, 04:31 PM - انجمن: کامپیوتر - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for SEO/SMM

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" know more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
rucaptcha 2017, Breaking ReCaptcha2 helps to earn CRYPTO-CURRENCY, This software can bypass ANY captchas, including ReCaptcha2, Bitcoin was crashed with XEvil program!

چاپ این بخش

  Unlimited time management games
ارسال‌شده توسط: WilliamslLor - 12-05-2018, 07:56 PM - انجمن: کامپیوتر - بدون‌پاسخ

http://www.dreamfilm.sc/user/AaugyNeuth/ http://www.mirsumochek.ru/index.php?opti...r&id=22686 https://f.nedelia.lt/user/AcrlsTousa/ http://forum.machmoum.com/index.php?acti...e;u=535119 http://vzlomaster.com/user/Aeihkshoub/ http://clipstosex.com/user/AvydxUttet/ http://zimson.ru/index.php?option=com_k2...&id=579202 http://livefilm.info/user/Aalccreuts/ http://gamenauan.co/forum/profile.php?id=13626
http://rrspi.com/index.php/component/use...Itemid=129 http://crop.gapk.edu.ru/memberlist.php?m...ile&u=8025 https://goldenv.by/user/AaebtJaila/ http://akvatopia.ru/rabota/tools.php?eve...Aasvxduema http://mtozin.com/index.php?subaction=us...AwxyoPsync http://nkolele.co.za/index.php?option=co...&id=231251 http://turkseriali.ru/user/Akrnsplaut/ http://calendary.org.ua/user/AgvxkZewly/ http://gamessega.ru/user/Aeemtclelf/
http://www.candidlooksclub.com/forum/mem...le&u=54162 http://ourm88.com/forum/profile.php?id=246321 http://die-design-manufaktur.de/index.ph...&id=618796 http://atomcraft.ru/user/Auoodviact/ http://serov.ural-museum.ru/index.php/co...&id=273999 http://www.avuz.uz/user/Alickmeabe/ https://www.bitcoinairdropstrades.com/in...file;u=658 http://brixton.com.ph/index.php?option=c...&id=132920 http://www.wm-master.com/board/tools.php...AfsssCrymn
http://www.dipkursak.ru/user/AabjlDrusE/ http://agroinfo.biz.ua/wr_board/tools.ph...AwnfcChiex http://miror.djyako.fr/forum/fluxbb-1.5....?id=285188 http://kazaly.mektebi.kz/user/Aqpcoexids/ http://counleashedforum.atwebpages.com/i...ile;u=8086 http://minihumor.ru/index.php?subaction=...AgkpqAgokS https://members.ancient-origins.net/users/azpsmproke http://food-info.biz.ua/wr_board/tools.p...Akqvwbrora http://www.onebadspouse.com/wp/forums/users/adhstguage/
http://seksotur.ru/user/Azbijguids/ http://daddyuploads.com/member.php?1228550-AvcdnClacy http://vzlomaster.com/user/Abtxzshoub/ http://www.csfotografie.cz/users/aqjjnfiecy http://www.profstv.ru/user/AfyvpStish/ http://hypercraft.su/user/Asunotrowl/ http://rabotanaforex.ru/user/Ahtwwfoema/ http://liepaja.biz/b/tools.php?event=pro...AqcfqSwaks http://www.mareuno.com/index.php?option=...&id=151493
http://givv.org.ua/user/AeaglGoarf/ http://go-argue.me/index.php?option=com_...&id=971732 http://www.avuz.uz/user/Ajdbrmeabe/ http://knigareceptov.com.ua/user/AluiiUnsus/ http://www.fofti.com/fofti/member.php?u=189346 http://himalayabanquet.com/index.php/com...&id=947014 http://serov.ural-museum.ru/index.php/co...&id=406754 http://zimson.ru/index.php?option=com_k2...&id=581749 http://serov.ural-museum.ru/index.php/co...&id=273996

چاپ این بخش

  Breaking ReCaptcha2 helps to earn BITCOINS
ارسال‌شده توسط: JanetFek - 12-05-2018, 02:40 PM - انجمن: کامپیوتر - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for breaking any Captcha

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can bypass more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
XEvil + XRumer: BEST solving CAPTCHA program , XEvil 4.0 + XRumer: BEST breaking ReCaptcha app :), XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!, Breaking ReCaptcha2 helps to earn BITCOINS

چاپ این بخش

  https rucaptcha com
ارسال‌شده توسط: JanetFek - 11-05-2018, 12:08 AM - انجمن: کامپیوتر - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional soft for breaking any Captcha

[عکس: 87604aab7007.png]

1. Powerful Artificial Intelligence: "XEvil" know more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha v.1, ReCaptcha v.2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

5. Powerful: video of ReCaptcha2 recognizing visualisation with new XEvil 4.0:
https://youtu.be/bcJlRr_AV2Y

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".

Thank you for your attention! :)

چاپ این بخش

  look there budget viagra
ارسال‌شده توسط: IngaRoand - 10-05-2018, 11:15 PM - انجمن: آتلیه عکاسی - بدون‌پاسخ

drug online viagra|viagra price in sydney|dangers of viagra for men|viagra men uk|cheap viagra viagra buy deal|viagra generico preco rj|best site get viagra|viagra come acquistare|viagra netist|generic viagrakamagra uk|viagra tauranga|viagra tablets buy online|viagra russian|look here branded viagra|cheap herbal viagra uk|buy viagra low price|cheap viagra tablets for sale|ap kgr 100 viagra|viagra libre nz muestras|viagra levitra calvizi|viagra ratiopharm kaufen|pillole campione di viagra|viagra nitric oxide|how do i buy viagra in canada|precio viagra generico espaa|viagra generico online|good choice viagra buy now|viagra e tumor|tab viagra|buy viagra online paypal vipps|viagra mg india|viagra price in paris|viagraproben amerika|viagra was ist das|india viagra precio|best viagra to buy|pfizer viagra 0 pills sale|viagra safe dosage|viagra online pharmacies|viagra generika oder pfizer|buy safe viagra|viagra fr den mann kaufen|viagra en europe|boots viagra price|medicare part d viagra|viagra argentina|pfizer viagra kaufen|onde comprar viagra barato|viagra trial offer free|very good site women viagra|viagra online il piu economico|acheter viagra canada|viagra at tescoscost|acquisto viagra femminile|selling viagra in spain|viagra et libido|get sample viagra|canada viagra office|viagra rezeptfrei schnell|beginning dosage viagra|viagra orosolubile pfizer|viagra in new york kaufen|only for you order viagra pill|viagra nombre comercial|viagramg|viagra and cialis combined|with viagra cheap dapoxetine|viagra 100mg risks|brand viagra dose|do u need prescription viagra|tilaa viagraa|candy looks like viagra|generico viagra mg|sex on viagra|pfizer viagra canada patent|cost of viagra generic|viagra bieffekter|il viagra per cardiopatic|achat viagra tunisie|we choice uk viagra sales|viagra original bestellen|viagra homme effet|only here buy viagra in us|cialis vs viagra mg|buy viagra in usa online|price comparisons of viagra|viagra zagreb|where to buy viagra hong kong|female natural viagra|legitimate sites buy viagra|viagrande di sicilia|geniune viagra no prescription|viagra kaufen in den usa|generic viagra in stores|buy viagra perth|only today low cost viagra uk|preis fr generisches viagra|kaufen viagra online|brand viagra soft for sale|viagra increase|siege social viagra canada|viagrande villa di bella|viagra prezzi farmaci|is viagra free for diabetics|venta viagra espa|brand viagra pfizer wholesale|online cheap viagra buy|cheap viagra vipps|wow take viagra|viagra pills price australia|where to buy viagra for women|real viagra internet|viagra discount prices online|viagra patent abgelaufen|none generic viagra sale|i recommend pfizer viagra uk|what is soft viagra tabs|when to take viagra|viagra werbung deutschland|viagra 50 ml|buy viagra in cape town|viagra sin receta andorr|preisvergleich viagra generika|viagra condom buy online|viagra free trial offer|costo de la viagra|viagra most common dosage|herbal viagra compare prices|try it online viagra sale|viagra bon ou mauvais|online pharmacy uk viagra|buy viagra online fast|craigslist viagra for sale|viagra look alike pills|orden genrica viagra|costo di una pillola viagra|viagra mail order usa reviews|viagra now cheaper|viagra bodybuilding forum|viagra on sale|can you purchase viagra online|viagra versand packstation|we like it ordering viagra|viagra for market indian women|compra barata viagra|buy legal viagra in uk|viagra malaysia distributor|buy viagra professional 40|compra viagra india|where to buy viagra at manila|only here cheap 25mg viagra|buying viagra in spain|viagra weak heart|ou peut ton acheter du viagra|generic of viagra wikipedia|no prescripcin viagra de uk|viagra da farmacia del canada|we use it viagra for women|good viagra for men|look there free viagra|mejor viagra generico|generic viagra online no per|venta viagra mendoz|price viagra lloyds pharmacy|need viagra free where get it|viagra sterreich ohne rezept|viagra in drink prank|only here buy viagra online uk|i want to buy viagra online|novo sildenafil vs viagra|buy you in viagra canada can|comparatif cialis viagra|viagra efekti|buy viagra online dublin|criteria viagra prescription|mex select viagra products|viagra super active uk site|teens take viagra|link for you viagra price|buy viagra perth australia|viagra lawsuit canada|viagra canada online|etiqueta viagra barata|pfizer viagra discount program|look there budget viagra|do stores sell viagra|viagra online bestellen serios|viagra in india brands|viagra nicaragua|pfizer viagra sale australia|precio viagra en mexico|i am 18 can i take viagra|viagra today|viagra berber|online viagra germany|healthyman viagra|best quality viagra|viagra preisvergleich onlin|best viagra pills women|viagra i grekland|reviews on viagra sublingual|prix viagra 25 mg|buy online brand viagra au now|viagra femini|canadian law selling viagra|generico do viagra suvvia|boots stores sell viagra|online viagra and cialis|best natural viagra for women|generic viagra indian pharmacy|kamagra cialis viagra|cost of viagra walgreens|weiblich viagra|brand viagra en zaragoza|viagra puissant|herb viagra 6800mg|generic viagra 20mg|viagra brand for sale|vendita online viagra generico|viagra script online|buy viagra online in the us|viagra tablets online india|viagra in canada for sale|can viagra be taken by women|can u buy viagra dubai|viagra le meilleur prix le ru|buy 150mgviagra in canada|viagra tablet prices|viagra 25 mg predaj|generic viagra good original|we use it viagra generico|look here get viagra in canada|viagra sildenafil side effects|viagra drug classification uk|look here online viagra canada|viagra tiempo de efecto|only for you buy viagra uk|viagra pfizer de|low price viagra generica|the best place mexico viagra|viagra used by date|farmacia viagra senza ricett|wow 100 mg generic viagra|viagra ou cialis|viagra price drops|viagra mejor uk precio|buy generic viagra in canada|viagra e antibiotico|viagra generic e bay|can i buy viagra in japan

canadian viagra
<a href="http://viagrauyr.com/">viagra canada</a>

drug online viagra|viagra price in sydney|dangers of viagra for men|viagra men uk|cheap viagra viagra buy deal|viagra generico preco rj|best site get viagra|viagra come acquistare|viagra netist|generic viagrakamagra uk|viagra tauranga|viagra tablets buy online|viagra russian|look here branded viagra|cheap herbal viagra uk|buy viagra low price|cheap viagra tablets for sale|ap kgr 100 viagra|viagra libre nz muestras|viagra levitra calvizi|viagra ratiopharm kaufen|pillole campione di viagra|viagra nitric oxide|how do i buy viagra in canada|precio viagra generico espaa|viagra generico online|good choice viagra buy now|viagra e tumor|tab viagra|buy viagra online paypal vipps|viagra mg india|viagra price in paris|viagraproben amerika|viagra was ist das|india viagra precio|best viagra to buy|pfizer viagra 0 pills sale|viagra safe dosage|viagra online pharmacies|viagra generika oder pfizer|buy safe viagra|viagra fr den mann kaufen|viagra en europe|boots viagra price|medicare part d viagra|viagra argentina|pfizer viagra kaufen|onde comprar viagra barato|viagra trial offer free|very good site women viagra|viagra online il piu economico|acheter viagra canada|viagra at tescoscost|acquisto viagra femminile|selling viagra in spain|viagra et libido|get sample viagra|canada viagra office|viagra rezeptfrei schnell|beginning dosage viagra|viagra orosolubile pfizer|viagra in new york kaufen|only for you order viagra pill|viagra nombre comercial|viagramg|viagra and cialis combined|with viagra cheap dapoxetine|viagra 100mg risks|brand viagra dose|do u need prescription viagra|tilaa viagraa|candy looks like viagra|generico viagra mg|sex on viagra|pfizer viagra canada patent|cost of viagra generic|viagra bieffekter|il viagra per cardiopatic|achat viagra tunisie|we choice uk viagra sales|viagra original bestellen|viagra homme effet|only here buy viagra in us|cialis vs viagra mg|buy viagra in usa online|price comparisons of viagra|viagra zagreb|where to buy viagra hong kong|female natural viagra|legitimate sites buy viagra|viagrande di sicilia|geniune viagra no prescription|viagra kaufen in den usa|generic viagra in stores|buy viagra perth|only today low cost viagra uk|preis fr generisches viagra|kaufen viagra online|brand viagra soft for sale|viagra increase|siege social viagra canada|viagrande villa di bella|viagra prezzi farmaci|is viagra free for diabetics|venta viagra espa|brand viagra pfizer wholesale|online cheap viagra buy|cheap viagra vipps|wow take viagra|viagra pills price australia|where to buy viagra for women|real viagra internet|viagra discount prices online|viagra patent abgelaufen|none generic viagra sale|i recommend pfizer viagra uk|what is soft viagra tabs|when to take viagra|viagra werbung deutschland|viagra 50 ml|buy viagra in cape town|viagra sin receta andorr|preisvergleich viagra generika|viagra condom buy online|viagra free trial offer|costo de la viagra|viagra most common dosage|herbal viagra compare prices|try it online viagra sale|viagra bon ou mauvais|online pharmacy uk viagra|buy viagra online fast|craigslist viagra for sale|viagra look alike pills|orden genrica viagra|costo di una pillola viagra|viagra mail order usa reviews|viagra now cheaper|viagra bodybuilding forum|viagra on sale|can you purchase viagra online|viagra versand packstation|we like it ordering viagra|viagra for market indian women|compra barata viagra|buy legal viagra in uk|viagra malaysia distributor|buy viagra professional 40|compra viagra india|where to buy viagra at manila|only here cheap 25mg viagra|buying viagra in spain|viagra weak heart|ou peut ton acheter du viagra|generic of viagra wikipedia|no prescripcin viagra de uk|viagra da farmacia del canada|we use it viagra for women|good viagra for men|look there free viagra|mejor viagra generico|generic viagra online no per|venta viagra mendoz|price viagra lloyds pharmacy|need viagra free where get it|viagra sterreich ohne rezept|viagra in drink prank|only here buy viagra online uk|i want to buy viagra online|novo sildenafil vs viagra|buy you in viagra canada can|comparatif cialis viagra|viagra efekti|buy viagra online dublin|criteria viagra prescription|mex select viagra products|viagra super active uk site|teens take viagra|link for you viagra price|buy viagra perth australia|viagra lawsuit canada|viagra canada online|etiqueta viagra barata|pfizer viagra discount program|look there budget viagra|do stores sell viagra|viagra online bestellen serios|viagra in india brands|viagra nicaragua|pfizer viagra sale australia|precio viagra en mexico|i am 18 can i take viagra|viagra today|viagra berber|online viagra germany|healthyman viagra|best quality viagra|viagra preisvergleich onlin|best viagra pills women|viagra i grekland|reviews on viagra sublingual|prix viagra 25 mg|buy online brand viagra au now|viagra femini|canadian law selling viagra|generico do viagra suvvia|boots stores sell viagra|online viagra and cialis|best natural viagra for women|generic viagra indian pharmacy|kamagra cialis viagra|cost of viagra walgreens|weiblich viagra|brand viagra en zaragoza|viagra puissant|herb viagra 6800mg|generic viagra 20mg|viagra brand for sale|vendita online viagra generico|viagra script online|buy viagra online in the us|viagra tablets online india|viagra in canada for sale|can viagra be taken by women|can u buy viagra dubai|viagra le meilleur prix le ru|buy 150mgviagra in canada|viagra tablet prices|viagra 25 mg predaj|generic viagra good original|we use it viagra generico|look here get viagra in canada|viagra sildenafil side effects|viagra drug classification uk|look here online viagra canada|viagra tiempo de efecto|only for you buy viagra uk|viagra pfizer de|low price viagra generica|the best place mexico viagra|viagra used by date|farmacia viagra senza ricett|wow 100 mg generic viagra|viagra ou cialis|viagra price drops|viagra mejor uk precio|buy generic viagra in canada|viagra e antibiotico|viagra generic e bay|can i buy viagra in japan

چاپ این بخش

  Wwe no mercy 2005
ارسال‌شده توسط: WilliamslLor - 10-05-2018, 07:47 PM - انجمن: کامپیوتر - بدون‌پاسخ

https://foro.axesobonche.net/member.php?...AieseStash http://www.peymankala.ir/index.php/compo...&id=401872 http://xn----7sbxknpl.xn--p1ai/user/Ankvgdeary/ http://xn--b1agpd4a6d.xn--p1ai/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=216848 http://webform.rezer.net/user/AfjfsFeece/ http://techno-vent.ru/index.php/componen...&id=470526 http://akvatopia.ru/rabota/tools.php?eve...Aqoigduema http://sky-bet.football/profile.php?id=560411 http://www.geofilmebi.com/user/Azuyeabord/
http://dle1.prestashop-studio.ru/user/AsxsyPlese/ http://forum.hertz-audio.com.ua/memberli...&u=2634550 http://www.ebkrei.download/user/AymkdChews/ http://www.liliyatv.net/user/Avfgzsuema/ http://www.thinktotal.com.au/index.php?o...&id=500949 http://xcartx.com/user/AoihsNusty/ http://kdd-pvl.kz/user/AaeivDaymn/ http://www.libertymkt.gr/index.php?optio...r&id=51563 http://www.liliyatv.net/user/Apgbhsuema/
http://l142.kiev.ua/index.php?subaction=...Apzcjthumn http://www.matifweb.it/index.php/compone...Itemid=101 http://www.nefttv.ru/users/Ajjwjwaing http://www.anxietytalk.com/community/mem...AkapcGaunk http://die-design-manufaktur.de/index.ph...&id=618429 http://gilservis.maglan.ru/user/AojgsgrirE/ http://community.mediawikibootstrap.org/...ile;u=3296 http://kazaly.mektebi.kz/user/Aaryyexids/ http://galax.by/users/AmgapSmike
http://sading.net/board/tools.php?event=...AbxhjUsele http://110.164.188.212/smf/index.php?act...e;u=296300 http://www.telemach-ng.si/index.php/comp...ser&id=391 http://9ru.ru/board/tools.php?event=prof...Ahzffabert http://agro-info.biz.ua/wr_board/tools.p...Adntgapeks http://www.torrent7dayxy.com/user/Aqzpbpoomo/ https://www.vpn-zum-ikva-beweisforum.de/...e&u=270904 http://knigareceptov.com.ua/user/AbvamUnsus/ http://nazaninmousavi.com/index.php?suba...Atzfhjexia
http://www.contessina.shop/index.php?opt...&id=863553 http://kientuongmedia.com/index.php?opti...r&id=80574 http://gestalt.dp.ua/user/AvsylTieva/ http://metal1.in.ua/wr_board/tools.php?e...AvfoaSwody http://www.35indigobay.co.za/index.php/c...r&id=94871 http://foro.bairescore.com/member.php?122413-AwnthIsoth http://autokop.ru/doska/tools.php?event=...AulafExhak http://itwoman.com.ua/index.php?subactio...AltdjDance http://travianas.lt/user/AkssnItarp/
http://vzlomaster.com/user/Akkwnshoub/ http://www.sepbysep.fr/memberlist.php?mo...ile&u=6026 http://management.stu.cn.ua/user/AjrieCoirm/ http://portaldewasa.fun/profile.php?id=273954 http://fakti.ks.ua/user/AskizBoymn/ http://tennis.krata.ru/index.php/compone...id=1494469 http://forum.uus.ro/member.php?822-Adxchbials http://raceiq.us/index.php?option=com_k2...id=2816338 http://teamfastlane.com/Forum/index.php?...e;u=710869

چاپ این بخش