ایکس باکس
اوج هیجان و لذت در بازیهای ایکس باکس
نینتندو
اوج هیجان و لذت در بازیهای نینتندو
PS
اوج هیجان و لذت در بازیهای پلی استیشن
پی سی
اوج هیجان و لذت در بازیهای کامپیوتر

برای اندروید

پخش زنده OTT فرآیند پخش محتوای ویدیویی زنده از طریق یک برنامه OTT است.

برنامه‌های OTT - یا بیش از برنامه‌های برتر - برای پخش جریانی ویدیوها در یک دستگاه یا سیستم عامل خاص، مانند iOS ، Android ، یا Roku بهینه شده‌اند .

این کار با این امکان ایجاد می کند که کاربران بتوانند محتوا را به صورت بومی در تلفن هوشمند،خرید ای پی تی وی تبلت، اپل واچ یا تلویزیون هوشمند انتخابی خود مشاهده کنند .


دستگاه های uscreen ott برای پخش زنده

این تجربه متفاوتی نسبت به پخش جریانی از طریق مرورگر در دستگاه است، زیرا بسیار کارآمدتر و راحت‌تر است – که برای مخاطبان جریان مدرن مهم است.

در واقع، کارایی و راحتی دلیلی است که 55 درصد از مخاطبان ترجیح می‌دهند محتوای ویدئویی پخش جریانی را در برنامه‌ها تماشا کنند . عددی که همچنان در حال رشد است!

اگر به انتخاب بین استفاده از یک برنامه یا فقط دسترسی به یک جریان از مرورگر دسکتاپ یا تلفن همراهشان برمی‌گردد، افراد بیشتری این برنامه را انتخاب می‌کنند.

اما چگونه کار می کند؟ خوب، بیایید نگاهی بیندازیم.

کاربران می توانند برنامه پخش زنده شما را از فروشگاه برنامه دستگاه خود دانلود کنند ، که سپس با استفاده از یک نماد مارک، مستقیماً در صفحه اصلی نمایش داده می شود:
برنامه ott صفحه اصلی

تنها کاری که آنها باید انجام دهند زمانی که می خواهند در جریان های زنده شما تنظیم شوند این است که روی برنامه و voila کلیک کنند! آنها به کل کتابخانه محتوای شما در یک مکان با دسترسی آسان دسترسی دارند.

و برای شما به عنوان مالک کسب و کار ویدیویی:

برنامه های پخش زنده OTT به شما این امکان را می دهد  خرید اکانت ایپی تی وی که به مخاطبان بسیار بیشتری دسترسی داشته باشید و کسب و کار خود را توسعه دهید. چرا؟

زیرا امروزه مخاطبان از چندین دستگاه آماده برای برنامه استفاده می کنند و اغلب دوست دارند محتوا را در حال حرکت تماشا کنند. ما متوجه شدیم که 65٪ از بازدیدهای ویدیوی آنلاین اکنون از برنامه های تلفن همراه و تلویزیون بومی است!

این بدان معناست که اگر افرادی وجود داشته باشند که در انتخاب سرویس ممتاز شما با مشکل مواجه هستند ای پی تی وی، وقتی می بینند شما یک برنامه دارید، می توانند به مشترکین پولی تبدیل شوند.

دیده‌ایم که صاحبان کسب‌وکار با راه‌اندازی یک برنامه OTT درآمد خود را 30 درصد افزایش  Ip tv   داده و تعامل با مخاطبان فعلی خود را تا 50 درصد افزایش می‌دهند:


 
 

 

 

   

 

  

 آخرین رپورتاژها

© 2024 تمام حقوق این سایت برای گیم پلی تبریز محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : ویدا علیپور خرید بک لینک آی آر