ایکس باکس
اوج هیجان و لذت در بازیهای ایکس باکس
نینتندو
اوج هیجان و لذت در بازیهای نینتندو
PS
اوج هیجان و لذت در بازیهای پلی استیشن
پی سی
اوج هیجان و لذت در بازیهای کامپیوتر

نحوه تماشای تلویزیون در گوشی های اندروید

 

 

مانند همه گوشی‌های هوشمند، گوشی‌های اندروید اساساً رایانه‌های کوچکی هستند که دارای طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها و برنامه‌ها هستند. به دلیل تعریفی که روی صفحه نمایش وجود دارد، اکنون امکان تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم ها در تلفن شما نیز وجود دارد. این راهنما نحوه تماشای تلویزیون در تلفن خود را با استفاده از برنامه ITV Player توضیح می دهد. ما همچنین چند نمونه از برنامه های جایگزین را به شما ارائه خواهیم داد.

 

شما به یک چیز نیاز دارید:

     یک گوشی هوشمند اندرویدی

gem online

 

برای تماشای تلویزیون در گوشی هوشمند اندرویدی خود این دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید

 

مرحله 1: تعداد زیادی برنامه برای تماشای تلویزیون در دسترس است: Google Play توانایی تماشای تلویزیون و فیلم را با پرداخت هزینه دارد که معمولاً در تلفن های اندرویدی موجود است. 

 فیلم‌های Google Play را باز کنید یا برنامه را از منوی برنامه‌های خود پیدا کنید. 

 مرحله 2: از لیست برنامه های Google خود، "ITV Player" را جستجو کنید. برای نصب روی دکمه Free ضربه بزنید .

 مرحله 3: برنامه از شما می خواهد که بالای 18 سال سن داشته باشید تا دانلود و تماشا کنید. OK را انتخاب کنید .

 مرحله 4: صفحه بعدی الزامات و مجوزهای برنامه را برای دانلود نشان می دهد. اگر از شرایط راضی هستید، OK را انتخاب کنید ، در غیر این صورت لغو را انتخاب کنید و دانلود نکنید. اکثر برنامه‌ها به برخی از عناصر دسترسی به تلفن شما نیاز دارند و به ندرت پیش می‌آید که اینگونه نباشد. روی Accept and download ضربه بزنید .

 مرحله 5: پس از دانلود برنامه، Open را انتخاب کنید .

 مرحله 6: اکنون به صفحه اصلی ITV Player خواهید رفت. در اینجا می توانید یک برنامه خاص را جستجو کنید یا در لیست AZ مرور کنید. یا می توانید از هر یک از کانال های ITV برای مرور انتخاب کنید.

 مرحله 7: هنگامی که برنامه تلویزیونی خود را (در این مورد از محل جستجو) پیدا کردید، آن را انتخاب کنید و برای باز کردن ضربه بزنید

 مرحله 8: اطلاعات برنامه نشان داده خواهد شد. اگر می خواهید برنامه را با ضربه زدن روی صفحه تماشا کنید انتخاب کنید، در غیر این صورت به صفحه قبلی بازگردید و دوباره انتخاب کنید.

 مرحله 9: برنامه شما شروع خواهد شد. (ITV تبلیغات را قبل از شروع برنامه اصلی نشان می دهد، بنابراین آنها قبل از ویژگی اصلی پخش می شوند).

 

توجه: همه دستگاه‌های Android فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی با کیفیت بالا را نشان نمی‌دهند، بنابراین ممکن است بسته به دستگاهتان فقط بتوانید برنامه‌ها را با کیفیت استاندارد تماشا کنید.

آخرین رپورتاژها

© 2023 تمام حقوق این سایت برای گیم پلی تبریز محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : ویدا علیپور خرید بک لینک آی آر