ایکس باکس
اوج هیجان و لذت در بازیهای ایکس باکس
نینتندو
اوج هیجان و لذت در بازیهای نینتندو
PS
اوج هیجان و لذت در بازیهای پلی استیشن
پی سی
اوج هیجان و لذت در بازیهای کامپیوتر

هزینه خرید تور محبوب گردشگری

 گزارشی باورنکردنی درباره هزینه خرید تور محبوب گردشگری

تور رم؛ از ۸۶ میلیون

کسانی که برای سفر به رم در فروردین و اردیبهشت برنامه ریزی کرده اند، می توانند به یک تور چهار روزه به تور اسپانیا سفر کنند. این تور مسافران را به هتل های چهار ستاره می برد که همراه با صبحانه هستند و هزینه تور را هزار و ۱۹۰ یورو تعیین کرده است که برابر با حدود ۶۶ میلیون تومان می شود. علاوه بر این مسافران باید ۲۰ میلیون تومان هم بابت بلیت رفت و برگشت هزینه کنند و با این حساب سفر چهار روزه به رم و اقامت در اتاق دو تخته برای هر نفر حدودا ۸۶ میلیون تومان تمام می شود.

کسانی که می خواهند در اتاق یک نفره هتل ساکن شوند، باید هزار و ۵۹۰ دلار هزینه کنند که بیش از ۸۷ میلیون تومان می شود و اگر قیمت بلیت را هم روی آن بگذاریم، ۱۰۷ میلیون تومان خواهد بود. تور های ترکیبی به مقصد ایتالیا هم زیاد هستند. مثلا شما می توانید با پرداخت هزار و ۴۹۰ یورو به اضافه هزینه ۲۰ میلیون تومانی بلیت، تور هفت روزه رم و ونیز را انتخاب کنید که نزدیک به ۱۰۰میلیون تومان قیمت دارد. هزینه این تور برای اتاق های یک تخته هزار و ۹۵۰ یورو یا حدود ۱۱۰ میلیون تومان می شود.

لندن، هوشی مین در ویتنام، پاریس، دهلی، تورنتو، رم، بمبئی، ونکوور، لیسبون و نیویورک ۱۰ مقصد محبوب گردشگری بر اساس ترند های جهانی در سال ۲۰۲۲ بوده اند.
گزارشی باورنکردنی درباره هزینه خرید تور ۱۰‌مقصد محبوب گردشگری


لندن، هوشی مین در ویتنام، پاریس، دهلی، تورنتو، رم، بمبئی، ونکوور، لیسبون و نیویورک ۱۰ مقصد محبوب گردشگری بر اساس ترند های جهانی در سال ۲۰۲۲ بوده اند. تقریبا برای همه این مقاصد می توانید توری در ایران پیدا کنید و حداقل یک هفته را در این شهر های پرطرفدار بگذرانید. البته برای شهر هایی مثل نیویورک یا ونکوور و تورنتو و دهلی نمی شود تور تک خرید و باید به تور های ترکیبی رضایت بدهید که شما را به چند شهر دیگر هم می برند.

به گزارش تین نیوز به نقل از هفت صبح، ارزان ترین مقاصد در بین مواردی که گفتیم، دهلی و بمبئی هستند و تورهای به مقصد هند، ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان قیمت دارند. با کمتر از ۱۰۰میلیون می توانید یک هفته به هوشی مین بروید که در ویتنام قرار دارد. البته این سفر بیشتر به درد کسانی می خورد که از ساحل و دریا خوششان بیاید و بخواهند استراحتی به خودشان در ایام تعطیلات بدهند. اما درصورتی که بخواهید بیش از۱۰۰میلیون تومان هزینه کنید، پاریس و رم و لندن و لیسبون انتظار شما را می کشند.

گران ترین مقصد نیویورک است. البته برای اینکه بتوانید با تور به این شهر بروید، چاره ای ندارید به جز اینکه تور ترکیبی بگیرید که به مدت ۱۸ یا ۲۳ روز شما را در مهم ترین شهر های آمریکا می گردانند و در نهایت شما سه یا چهار روز را در نیویورک خواهید بود. این تور ها ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارند. بعد از سفر به آمریکا؛ سفر به کانادا گران تمام می شود و اگر شما بخواهید توری را بردارید که همزمان تورنتو و ونکوور که هر دو جزو محبوب ترین مقاصد هستند را ببینید باید حداقل ۳۰۰ میلیون تومان پول بدهید.
تور لندن؛ از ۱۵۰میلیون

یکی از تور هایی که شما را به لندن می برد، ۲۱۳ میلیون تومان قیمت دارد. این تور شما را به هتل چهار ستاره د کنگیستون می رساند و می توانید یک هفته در پایتخت انگلستان خوش بگذرانید. یک تور دیگر که ۱۰ روزه است و از ۲۹ اسفند تا ۹ فروردین برگزار می شود، ۳۶ میلیون تومان بابت بلیت دریافت می کند و هزینه تور و سفر را به مبلغ دو هزار و ۵۹۰ دلار جداگانه دریافت می کند. مجموع هزینه های این تور حدود ۱۵۰ میلیون تومان تمام می شود.

این سفر توسط هواپیمایی قطر صورت می گیرد و شما در هتلی چهار ستاره اقامت خواهید داشت که صبحانه هم دارد. مبلغی که شما پرداخت می کنید هزینه دریافت ویزا را هم شامل می شود و شما می توانید با استفاده از اتوبوس گردشگری و راهنمای فارسی زبان در لندن بگردید. فراموش نکنید که اگر بخواهید به لندن سفر کنید باید تمکن مالی خود را اثبات کرده و حسابی گردش مالی داشته باشید. اگر بخواهید به یک سفر فوق لوکس بروید، بد نیست بدانید که تور های لندن که در آن شما ساکن هتل های پنج ستاره خواهید بود از ۴۰۰ میلیون تا نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان قیمت دارند.

منبع : تین نیوز

 

آخرین رپورتاژها

© 2024 تمام حقوق این سایت برای گیم پلی تبریز محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : ویدا علیپور خرید بک لینک آی آر